«Могли забивати ще»: лідер Дніпра-1 назвав перемогу над Шахтарем закономірною

Переглядів 1236
Олександр Піхальонок. Фото: СК Дніпро-1
Півзахисник Дніпра-1 Олександр Піхальонок прокоментував центральний поєдинок 14-го туру української Прем'єр-ліги з донецьким Шахтарем (2:1).

В інтерв'ю клубній пресслужбі хавбек дніпровської команди зазначив, що Дніпро-1 здобув закономірну перемогу над «гірниками».

«Перемогли гранда українського футболу, віддали усі сили та заслужили на цей виграш. Ми з перших хвилин тиснули, мали багато моментів та могли забивати ще. Але не розпорядилися м’ячем.

Ми знали, як буде грати Шахтар. Перший тайм, вважаю, ми провели дуже добре. У другому під кінець почали вже підсаджуватись фізично, суперник тиснув, але ми могли вибігти в контратаку та забити третій м’яч».

Дніпро-1 продовжує лідирувати в УПЛ, набравши 35 очок. Шахтар залишився на другому рядку, маючи у своєму активі 27 очок.

В наступному турі Дніпро-1 зустрінеться з Кривбасом (28 листопада), а «гірники» у стартовому поєдинку ігрового вікенду гратиме з Ворсклою (23 листопада). Того ж дня спортклубівці проведуть перенесений матч з Олександрією.