Молдовська репетиція перед хорватським бар’єром

Переглядів 184
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
Цьогоріч, на жаль, молодіжна збірна України не змогла взяти участь у традиційному турнірі пам’яті Валерія Васильовича Лобановського

УКРАЇНА U-21  МОЛДОВА U-21–0:0

Україна 1-й тайм: Шевченко, Писко, Приндета, Братков, Мірошниченко, Бабенко, Малишев, Близниченко, Мякушко, Юсов, Акулінін. 2-й тайм: Денчук, Гончар, Азацький, Сваток, Зозуля, Мишньов, Павленко, Марусич, Пучковський, Петряк, Барилко. Тренер: Сергій КОВАЛЕЦЬ.

«Молдова»: Буга, Модірка (Граур, 46), Фокша, Георгіу, Жардан, Раца (Кочук, 56), Антон, Карп (Тірон, 56), Мілінчану (Матей, 56), Діма (Урсу, 46), Мірза (Дулгер, 89). Тренер: Олександр КУРТЕЯН.

УКРАЇНА U-21 — МОЛДОВА U-21–3:1

Україна 1-й тайм: Денчук, Мірошниченко (Писко, 41), Азацький, Сваток, Гончар, Мишньов, Павленко, Пучковський, Петряк, Барилко, Акулінін. 2-й тайм: Коваль, Писко, Зозуля, Приндета, Братков, Малишев. Мякушко, Бабенко, Марусич, Юсов, Близниченко. Тренер: Сергій КОВАЛЕЦЬ.

Молдова: Буга, Фокша, Георгіу, Жардан, Тірон (Матей, 46), Раца, Карп, Мілінчану (Модірка, 46), Мірза (Діма, 46), Урсу (Кочук, 63), Граур. Тренер: Олександр КУРТЕЯН.

Голи: Барилко (2), Юсов (49, 76) — Геор-
гіу (44).

Ні, формат змагань особливих змін не зазнав, у ньому досі не беруть участь колись обіцяні Ігорем Суркісом гранди європейського футболу на кшталт «Баварії» чи «Атлетико». Меморіал Лобановського скасували в останню мить, фактично за день до його старту. Справа в тому, що визначально його планувалося провести в Донецьку та тамтешній області, однак небезпечна обстановка в донбасівському регіоні внесла свої корективи, відтак турнір було вирішено перенести до столиці та її околиць. ФФУ навіть встигла проафішувати захід, повідомивши, що на турнірі Лобановського, крім нашої «молодіжки», візьмуть також участь команди Молдови, Ірану та збірна України U-20. Зрештою, за день до початку дійства організатори офіційно повідомили, що іранці до України не прилетять, а іншим збірним їхні МЗС наполегливо рекомендували відмовитися від ідеї відвідування нашої країни. Таким чином, для виходу із ситуації практичної підготовки підопічних Ковальця до надвідповідального матчу проти Хорватії було вирішено провести два спаринги проти команди Молдови — 20 та 21 травня.

У першому матчі «синьо-жовті» постали перед уболівальниками практично новим складом, адже основній обоймі гравців наставник дав кілька днів на відпочинок. Тому незіграність і несприятливі погодні умови (поєдинок проходив під акомпанемент дощу) не дозволили українцям бодай раз відзначитися у воротах суперника. Молдова, у свою чергу, також особливою активністю попереду не відзначалася, відтак за 90 хвилин не спромоглася створити жодного по-справжньому небезпечного моменту.

У другому поєдинку хлопці Ковальця діяли рішучіше, тож добилися переконливої перемоги — 3:1. У першій половині молдовани, пропустивши м’яч уже на другій хвилині після удару Барилка, зуміли після розіграшу кутового зрівняти рахунок. Однак по перерві господарі розставили все на свої місця, тож іще двічі засмучували голкіпера Бугу. Дублем відзначився Юсов.

На післяматчевій прес-конференції Сергій Ковалець сказав, що задоволений спарингами та подякував ФФУ за сприяння в підготовці команди до важливих матчів відбору до Євро-2015.