На Яремчука не розраховують: Брюгге побореться із ПСВ за талановитого норвежця з Мольде

Переглядів 131
Євген Чепур
Євген Чепур
1 голос
На Яремчука не розраховують: Брюгге побореться із ПСВ за талановитого норвежця з Мольде
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
Український форвард Роман Яремчук поки що ніяк не може переконати Брюгге в тому, що на нього можна розраховувати як на основного нападника. Бельгійський клуб уже шукає посилення в атаку.

Брюгге стежить за 23-річним центральним нападником Мольде Ола Брюнхільдсеном. Молодим талантом цікавиться і ПСВ, який уже вступив у переговорний процес із клубом.

Авторитетний портал Трансфермаркт оцінює гравця у три мільйони євро, проте Мольде має намір виручити за нього п’ять мільйонів євро. Про це повідомляє відомий американський журналіст Джон Біркі.

Цього сезону футболіст провів за свою команду 25 матчів у всіх турнірах і відзначився 14 голами. Контракт гравця з клубом діє до грудня 2024 року.

Нагадаємо, що Яремчук приєднався до Брюгги перед стартом цього сезону за рекордні для клубу 16 мільйонів євро. На жаль, форвард національної збірної України все аж ніяк не може проявити себе.

Футболіст у 17 матчах зміг забити лише два голи та віддати три результативні передачі. Однією з головних причин низької результативності футболіста ЗМІ називали психологічний тиск на нього через високу вартість трансферу.