Наближається до першого трофею на Туманному Альбіоні: Де Дзербі вивів Брайтон до чвертьфіналу Кубку Англії

Переглядів 463
Роберто Де Дзербі. Фото: Sky Sports
Італійський наставник Роберто Де Дзербі разом з Брайтоном вийшов до 1/4 фіналу Кубку Англії. Команда екс-коуча Шахтаря виграла в матчі зі Сток Сіті.

28 лютого в рамках п'ятого раунду Кубку Англії Брайтон енд Гоув Альбіон на виїзді зустрічався зі Сток Сіті.

У цьому поєдинку вдалося здобути перемогу «чайкам», яких очолює екс-наставник донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі.

Брайтон виграв зустріч з рахунком 1:0, завдяки голу Евана Фергюсона на 30 хвилині матчу.

Таким чином, «чайки» вийшли до чвертьфіналу турніру, куди також пробилися Блекберн, Фулгем та Манчестер Сіті.

Зазначимо, що в турнірній таблиці чемпіонату Англії Брайтон на даний момент посідає восьме місце, маючи в своєму активі 35 очок.

Додамо, що Де Дзербі до Брайтона працював головним тренером Шахтаря, з яким він став чемпіоном України та виграв Суперкубок України. До цього він також очолював такі команди, як Дарфо Боаріо, Фоджа, Палермо, Беневенто та Сассуоло, з яким зарекомендував себе, як класний аленаторе.