Українець переможним дублем приніс перемогу своїй команді в Сербії: забив два голи за десять хвилин

Переглядів 1925
Тарас Бондаренко. Фото: Google
Український захисник Радніка Тарас Бондаренко влаштував справжню феєрію в поєдинку чемпіонату Сербії з Вождовацем. Українець оформив дубль у другому таймі.

28 лютого в матчі 24 туру Суперліги Сербії Раднік Сурдуліца переміг на своєму полі команду Вождовац з рахунком 2:0.

Обидва голи у складі господарів записав до свого активу 30-річний український захисник Тарас Бондаренко, який точно пробивав на 67 та 77 хвилинах зустрічі.

Зазначимо, що на даний момент Радник з 16 очками в активі замикає турнірну таблицію Суперліги Сербії, посідаючи 16 місце.

Стосовно Бондаренка додамо, що гравцем Радніка він став у 2023 році. Матч з Вождовацем став для українського футболіста п'ятим у складі Радніка. До цього українець у 2016-2019 роках у Сербії грав за такі команди, як Металац та Раднічкі. Потім Тарас виступав у Казахастані за Каспій та Окжетпес. В Україні Бондаренко грав за запорізький Металург, Полтаву та краматорський Авангард.

Раніше ми повідомляли, що екс-півзахисник донецького Шахтаря Ігор Дуляй став головним тренером белградського Партизана.