Кривцов увійшов до команди тижня МЛС: українець забив м'яч у дебютному матчі за Інтер Майамі

Переглядів 1122
Сергій Кривцов. Фото: ФК Інтер Майамі
Колишній захисник донецького Шахтаря Сергій Кривцов, який зараз виступає у складі Інтер Майамі, потрапив до збірної найкращих гравців тижня МЛС.

Сергій Кривцов забив переможний гол у своєму дебютному матчі за американський Інтер Майамі, який відбувся в ніч із 25 на 26 лютого. Український захисник замкнув подачу з кутового на 41 хвилині домашнього поєдинку чемпіонату MLS проти Монреаля (2:0).

Дії українського захисника не залишилися непоміченими та дозволили Кривцову потрапити до команди тижня МЛС.

Зазначимо, що окрім Кривцова, до збірної тижня потрапив ще один гравець Інтер Майамі – Дрейк Каллендер.

Україні провів на полі 90 хвилин ігрового часу на позиції центрального захисника та був визнаний найкращим гравцем матчу з Монреалем.

Нагадаємо, що 31-річний Кривцов перейшов у Інтер Майамі з донецького Шахтаря у зимове трансферне вікно та підписав з американським клубом контракт терміном на два роки з можливістю продовження угоди.