«Намагався справити враження на Гасперіні»: італійська преса оцінила виступ Малиновського

Переглядів 1643
Руслан Малиновський. Фото: ФК Аталанта
У неділю Аталанта здобула виїзну перемогу над Емполі (0:2) у рамках 12-го туру чемпіонату Італії. На 65-й хвилині на полі у складі бергамців з'явився Руслан Малиновський.

Малиновський вийшов на останні пів години та намагався проявити себе перед Гасперені. Проте українець не зміг вразити статистичні портали, що низько оцінили гру півзахисника.

Хоча італійська преса все-таки знайшла позитивні аспекти гри Малиновського. Видання TUTTOmercatoWEB зазначає, що українець змушений знову показувати свої якості, оскільки не має стабільного місця на основі.

«Добре підійшов до завдання, добре обробляв м'ячі, особливо коли йому доводиться починати все наново».

Calcio Atalanta досить коротко та лаконічно пройшлася Малиновським.

«Надав свіжості»

А CalcioMercato.com взагалі зробила акцент тому, що півзахисник намагався за відведений йому час зарекомендувати себе перед головним тренером Аталанти Гасперіні.

«Намагався справити враження на Гасперіні за пів години, які йому дав тренер».

Цього сезону на рахунку 29-річного футболіста 11 матчів у складі «богині» (395 хвилин), у яких він по одному разу забив та асистував. Контракт Руслана з Аталантою, за його словами чинний до 2024 року.