Нападник Динамо перевершив свої київські досягнення: форвард вже забив стільки, скільки за весь час в Україні

Переглядів 15397
5 голосів
Ерік Рамірес. Фото: ФК Атлетико Насьональ
Венесуельський нападник київського Динамо Ерік Рамірес, який на правах оренди грає за Атлетико Насьональ, відзначився черговим голом в чемпіонаті Колумбії.

У четвер, 21 вересня, Атлетико Насьональ переміг Санта Фе (3:0) у 13-му турі чемпіонату Колумбії.

Форвард Ерік Рамірес, контракт якого належить київському Динамо, з'явився на полі лише на 77-й хвилині, коли рахунок в грі вже був 2:0. Проте венесуельському нападнику вистачило чотирьох хвилин, аби відзначитися у воротах Санта Фе та встановити фінальний рахунок в грі.

Рамірес в Колумбії демонструє неабияку результативність, адже цей гол став для нього вже четвертим у 13 матчах (491 хвилина) за Атлетико Насьональ. До прикладу, за весь час виступів за Динамо Ерік зумів забити стільки ж, але за 614 хвилин у 20 поєдинках.

• Наразі Атлетико Насьональ очолює турнірну таблицю чемпіонату Колумбії, набравши 24 бали після 13 турів.
  • Перебуваючи на контракті в Динамо, Рамірес на правах оренди грав за хіхонський Спортинг (2022) та братиславський Слован (2022/23).
  • Контракт венесуельця з київським клубом чинний до червня 2026 року, проте Атлетико Насьональ має право викупу Раміреса після завершення терміну однорічної оренди.
  • Transfermarkt оцінює Еріка Раміреса у 700 тисяч євро.