«Не можу говорити, лікуюсь»: Фоменко повідомив страшну новину щодо свого здоров’я

Переглядів 906
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Не можу говорити, лікуюсь»: Фоменко повідомив страшну новину щодо свого здоров’я
Михайло Фоменко. Фото: Google
Колишній головний тренер національної збірної України, культовий гравець київського Динамо 70-х років минулого століття Михайло Фоменко, бореться з важкою онкологічною хворобою.

74-річний Михайло Фоменко перебуває в лікарні. У екстренера національної збірної України та цілої низки вітчизняних та закордонних клубів онкологія.

«Не можу говорити, онкологія, лікуюсь», — цитує Михайла Фоменка сайт SportNews.

Який саме орган уражено та яка ступінь захворювання, джерело не уточнює. 

За час своєї тренерської діяльності Михайло Іванович найбільше запам’ятався у керма саме національної збірної нашої країни, яку очолював з 2012 по 2016 роки. Під керівництвом Фоменка Україна пробилась на Євро-2016, але першість Старого світу відверто провалила: в квартеті С синьо-жовті програли всі три поєдинки:

  • 0:2 Німеччині,
  • 0:2 Північній Ірландії
  • 0:1 Польщі.

23 червня 2016 року Михайло Фоменко подав у відставку.

«Який сенс продовжувати співробітництво, якщо завдання, що було поставлене перед нами, ми не виконали? Я беру відповідальність за відсутність результату на себе й подаю у відставку», — заявив тоді Фоменко. 

  • Окрім збірної України Михайло Фоменко тренував вже за часів незалежності України Динамо, Верес, ЦСКА-Борисфен, Металіст, ЦСКА, Металург із Запоріжжя та Таврію.
  • За кордоном Фоменко очолював іракський Рашид, збірну Гвінеї та клуб Салют із російського Білгорода.