Не вразив: став одним з найгірших гравців Арсеналу в дербі з Тоттенхемом

Переглядів 1459
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У матчі восьмого туру чемпіонату Англії Арсенал на своєму стадіоні впевнено обіграв Тоттенхем з рахунком 3:1. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі.

25-річний лівий захисник провів на полі 73 хвилини, після чого був замінений на Кірана Тірні. Авторитетний статистичний портал SofaScore оцінив гру українця у 6,8 бала.

Серед гравців, які з'явилися на полі з перших хвилин, менше, ніж Зінченко в Арсеналі від SofaScore, отримав лише бразильський центрбек Габріел – 6,6. Також у 6,8 бала було оцінено гру норвезького атакуючого хавбека Мартіна Едегора.

Нагадаємо, що для Зінченка цей поєдинок став першим після травми, через яку він не міг допомогти Арсеналу у трьох попередніх зустрічах, а також пропустив три матчі збірної України у Лізі націй.

Перемога у північнолондонському дербі дозволила Арсеналу закріпитися на першому місці у турнірній таблиці АПЛ.

У наступному турі Арсенал зіграє проти Ліверпуля (9 жовтня), а Тоттенхем прийме Брайтон (8 жовтня), який очолює колішній тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі.