«Неадекватне рішення»: експерт АПЛ висловився про Яремчука в Лестері та Тете в Шахтарі

Переглядів 615
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Неадекватне рішення»: експерт АПЛ висловився про Яремчука в Лестері та Тете в Шахтарі
Роман Яремчук. Фото: Google
Іван Громіков висловилися про виліт Лестера з еліти англійського футболу до Чемпіоншипу, поділилися думкою про вінгера Шахтаря Тете і перспектив пограти в Англії Романа Яремчукаю

Коментатор Setanta Sports та спеціаліст з англійського футболу Іван Громіков  в ексклюзивному інтерв'ю для FanDay.net розповів про те, чому Лестер вилетіли з АПЛ та чи можлива поява в команді Діна Сміта форварда Брюгге та збірної України Романа Яремчука. А також висловили своє бачення, щодо майбутнього вінгера Шахтаря Тете.

«Якщо говорити глобально, то Лестер не зміг своєчасно перебудуватись, дуже невдало інвестував гроші у гравців, коли були потрібні нові особи.

Якщо говорити безпосередньо про цей сезон, то команда пізно усвідомила, що вона веде боротьбу за виживання і повинна грати відповідним чином», – сказав Громіков стосовно причин вильоту Лестера з АПЛ.

В наступному сезоні Лестеру доведеться грати в Чемпіоншипі, дуже силовому чемпіонаті і можна припустити, що команді міг би пригодитися такий форвард, як фактурний нападник збірної України Роман Яремчук.

«Я не думаю, що це буде адекватне рішення. Щоб вибратися з Чемпіоншипу, Лестеру, скоріше, слід робити ставку на форварда, який має досвід на цьому рівні», – сказав Громіков. 

Також зараз багатьох, найбільше керівників і вболівальників Шахтаря, бентежить майбутнє ще одного добре відомого нам гравця з АПЛ, півзахисника Тете.

«Тете почав чудово, був зіркою матчу з Астон Віллою, коли Лестер (таке іноді траплялося цього сезону) сяяв в атаці. Але коли команда повернулася до звичного стану, у Теті не було досвіду чи якостей, щоб проявити себе у такій атмосфері. Це питання не так рівня, як конкретних обставин», – сказав Громіков.

Нагадаємо, що днями багаторічний головний редактор культового журналу Футбол Артем Франков заявив, що на його думку Тете до Шахтаря точно не повернеться.