Неймовірна перемога та палкі емоції: прихована камера на матчі УПЛ Шахтар – Чорноморець

Переглядів 1126
У рамках четвертого туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар здобув вольову перемогу над одеським Чорноморцем з рахунком 2:1. Поєдинок відбувся у Львові.

Пресслужба «гірників» опублікувала відео всього того, що залишилося за лаштунками гри з Чорноморцем.

Одеська команда відкрила рахунок на початку матчу завдяки влучному удару Брагару. Шахтар відігрався у другому таймі. Спочатку відзначився Швед, а на останніх секундах компенсованого часу Очеретько приніс Шахтарю тяжку перемогу.

Донецька команда набрала десять очок та піднялася на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Чорноморець посідає 11-е місце, маючи у своєму активі два очки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

У наступному турі чемпіонату України Шахтар зіграє з Металістом, а Чорноморець зустрінеться з ФК Олександрія. Поєдинки відбудуться на початку жовтня. УПЛ йде на перерву на три тижні через матчі національних збірних.