Шахтар вирвав перемогу на останніх секундах матчу проти Чорноморця: відео вольового тріумфу «гірників»

Переглядів 622
Євген Чепур Євген Чепур
Чорноморець проти Шахтаря. Фото: УПЛ
Донецький Шахтар зумів перемогти одеський Чорноморець у четвертому турі чемпіонату України. За донецький клуб забивали Мар’ян Швед та Олег Очеретько.
  • Шахтар зіграв проти Чорноморця 51 гру в історії. 37 разів виграв донецький клуб, а сім поєдинків завершилися у нічию.
  • 104 : 28 на користь «гірників» . Така різниця забитих і пропущених м’ячів за всі матчі між Шахтарем та Чорноморцем.
  • Безпрограшна серія донецької команди у рамках чемпіонату України становить 18 ігор.
  • Безвиграшна серія Чорноморця у рамках УПЛ становить три поєдинки.
  • Гладкий з 2007 по 2010, а також з 2014 по 2016 рік захищав кольори Шахтаря.

Уже на десятій хвилині Брагару шокував Шахтар. Півзахисник змістився з лівого флангу до центру та пробив у кут воріт. Це перший гол для вінгера в УПЛ.

У відповідь Зубков наніс удар з розвороту, але голкіпер одеської команди без проблем забрав м’яч.

Гідно виглядав Чорноморець проти підопічних Йовічевіча, а на 36-й хвилині Наумець ледь не забив другий гол одеситів, але не влучив у ворота.

Першу половину зустрічі Шахтар програв, а на другий тайм Йовічевіч замість Петряка випустив Траоре, який відразу небезпечно пробив, проте голкіпер Чорноморця перевів удар у стійку.

На 59-й хвилині Швед змістився з правого флангу та пробив поруч зі стійкою. Відразу за «моряків» відповів Брагару, але цього разу Трубін зіграв надійно.

На 64-й хвилині замість Бондаренко на поле вийшов Сікан. Посилив атаку головний тренер донецького колективу, адже рахунок зовсім не влаштовує «гірників». Також Судаков змінив Джурасека, а Очеретько – Зубова.

Через десять хвилин Михайличенко навісив з лівого флангу, а Швед зіграв на випередження головою та відправив м’яч у сітку воріт Непогодова. Рахунок у матчі – 1:1.

Нагадаємо, що це третій гол Шведа у двох останніх матчах. У першому турі Ліги чемпіонів Швед забив двічі у ворота РБ Лейпциг.

Вже у доданий арбітром час 19-річний Очеретько вирвав перемогу для команди Йовічевіча.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Шахтаря з рахунком 2:1.

У наступному турі Шахтар зіграє проти Металіста. Гра відбудеться першого жовтня. Чорноморець того ж дня поміряється силами с ФК Олександрія.