Неймовірний камбек Епіцентра і черговий тріумф Карпат з пенальті: огляд стартових матчів 8-го туру Першої ліги

Переглядів 3044
Олександр Калінін Олександр Калінін
Карпати обіграли Поділля, фото: ФК Карпати
У п'ятницю, 15 вересня, у Першій лізі стартував восьмий тур. У другому за силою дивізіоні України пройшли три поєдинки групи А, свій матч провів і лідер в особі Карпат.

Восьмий тур Першої ліги розпочався у п'ятницю трьома матчами групи А. Сайт «Український футбол» пропонує оглянути перші матчі чергового ігрового дня.

Прикарпаття Епіцентр 2:2

Епіцентр після довгоочікуваної перемоги у минулому турі не зміг закріпити успіх і втратив очки з Прикарпаттям. Але, з огляду на те, як розвивалися події гри, нічия може вважатися досить вдалим результатом для підопічних Сергія Нагорняка.

Господарі вели із рахунком 2:0 вже на 26-й хвилині, але ще до перерви гості скоротили перевагу суперника, а на 74-й хвилині зуміли забити другий м'яч і вирвати одне очко.

Перша ліга. Восьмий тур

Прикарпаття – Епіцентр – 2:2

Голи: Беженар (автогол, 20'), Тітаєвський (26') – Кравчук (44'), Гірний (74')

Буковина Агробізнес 1:0

Агробізнес продовжив свою безвиграшну серію у Першій лізі до чотирьох поєдинків (по дві ничії та поразки). Буковина мінімально обіграла гостей і змогла їх обійти у турнірній таблиці.

Буковина – Агробізнес – 1:0

Голи: Фарасеєнко (27')

Карпати Поділля – 2:1

Мирон Маркевич не знає собі рівних і разом з Карпатами стрімко мчиться в УПЛ. Чергову перемогу львів'яни одержали вдома над Поділлям. Господарі швидко відкрили рахунок на дев'ятій хвилині, але гості відновили паритет у середині першого тайму.

Але, як і в минулому матчі з Агробізнесом (1:0), долю Карпат вирішив переможний пенальті.

Карпати – Поділля – 2:1

Голи: Костенко (9'), Полегенько (пен., 62') – Цибульник (27')

• Прикарпаття йде на восьмому місці групи А, Епіцентр займає третю позицію.
  • Буковина розташувалася на п'ятій сходинці, Агробізнес дихає їй в спину.