Нестримний Ярмоленко: українець заробив пенальті та забив м'яч у переможному матчі Аль-Айна – відео феєрії

Переглядів 7115
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Аль-Айн
Сьогодні, 5 лютого, у матчі 15 туру чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів Аль-Дафра на своєму стадіоні приймала Аль-Айн. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 4:1.

Український вінгер Аль-Айна Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі. У компенсований до першого тайму час за рахунку 1:1 досвідчений хавбек команди Сергія Реброва заробив пенальті, який впевнено реалізував тоголезький нападник Коджо Лаба.

Відео фолу на Ярмоленку можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

Одразу після перерви Ярмоленко забив третій гол своєї команди у матчі з Аль-Дафрою. Зазначимо, що українського вінгера було замінено на 75-й хвилині.

Відео голу Ярмоленка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

33-річний Ярмоленко провів у поточному сезоні 19 матчів у всіх турнірах, забив вісім м'ячів і зробив чотири результативні передачі.

На даний момент Аль-Айн посідає четверте місце у турнірній таблиці Ліги ОАЕ, набравши 28 очок. У наступному турі команда Реброва зіграє на своєму стадіоні з Аль-Джазірою. Матч відбудеться 11 лютого і розпочнеться о 18:15 за київським часом.