Нікола КАЛИНИЧ: «Потрапити на півострів було не складно»

Переглядів 71
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Форвард «Дніпра» поділився враженнями про перемогу над «Таврією» та перебуванням у Сімферополі

— Ніколо, вітаю з перемогою. Розкажіть про відвідини Сімферополя.

— Перед грою довелося багато чого прочитати щодо нашої поїздки до Криму. Але в реальності все було не так страшно, як про це мовилося. Нас зупинили на в’їзді в Крим, перевірили лише паспорти, речі не чіпали. Тому ніяких складнощів під час поїздки на півострів не виникло.

— Подейкували, що легіонерів «Дніпра» зобов’язали зробити візи, щоби їх пропустили на окуповану територію.

— Ні, вперше про це чую. Ніяких віз нам не робили. Це все чиїсь фантазії. І загалом, на так званому кордоні все було нормально. Швидко перевірили наші паспорти й відпустили.

— Сімферополь якось змінився порівняно з вашим минулим візитом у це місто? Узагалі, якісь зміни в Криму помітили?

— Мені складно сказати, адже я не на оглядову екскурсію до Криму приїздив. Так, візуально, начебто нічого. Мабуть, тільки машин із російськими номерами побільшало та російських прапорів. А так нічого особливого, принаймні мені, на очі не потрапляло.

— Напружена обстановка в
 місті, часом,
не відчувалася?

— Ні, знаєте, все спокійно. Хоча в нас прогулянка була коротка, всього кілька хвилин, біля готелю. Тому, певна річ, усієї повноти картини я побачити не міг. Ми прибули за день до матчу, о десятій вечора. Часу вистачило, щоби тільки повечеряти та піти поспати. Наступного дня нам вдалося трішки прогулятися, після чого всією командою вирушили безпосередньо на матч. Відтак напруження встиг відчути лише на футбольному полі.

— У другому таймі Ротань заробив пенальті. Ви самі визвалися пробивати одинадцятиметровий, чи це була вказівка тренера?

— Це Містер сказав, щоб я пробив пенальті. Хоча особисто й не напрошувався, так би мовити, м’яч із рук ні в кого не відбирав. Просто мені довірили, тож я команду не підвів.

— Коли підходили до «точки», заздалегідь визначили, куди будете пробивати?

— Так, я зразу визначив кут, куди буду бити. Дякуючи Богу, голкіпер стрибнув у інший бік, відтак рахунок на табло подвоївся.

— Суперник узагалі чимось здивував? Візуально здалося, що дніпряни переграли «Таврію» на класі?

— Наскільки мені відомо, в «Таврії» наразі серйозні проблеми: вони не знають, в якій лізі виступатимуть наступного сезону. Чи залишаться в Україні, чи, можливо, їм дозволять перейти в Росію. Певне, саме така невизначеність тисне на них. Також у їхньому складі виступають багато молодих футболістів. Вони боролися, намагалися показати хорошу гру, проте досвіду їм усе ж не вистачало.

— За 90 хвилин футболісти «Дніпра» створили чимало голевих моментів, але відзначилися всього двічі. Після матчу Хуанде Рамос, часом, увагу на цьому не акцентував?

— Сказав, добре, що ми створили стільки голевих нагод, і нічого страшного, що нам не вдалося відзначитися втретє. А взагалі, Містер подякував нам за гру, за перемогу. Ніякої критики з його вуст на адресу футболістів не лунало. Можу сказати, Рамос залишився задоволений результатом.

Роман КИРІЄНКО.