Німеччина перемогла Коста-Рику: Бундестім не пробилася до плей-офф через сенсаційну поразку іспанців

Переглядів 726
Хавертц забиває Коста-Риці. Фото: Google
Збірна Німеччини виграла у Коста-Рики, але не вийшла до плей-офф мундіалю через те, що Японія перемогла Іспанію. Німці переграли костариканців з рахунком 4:2.

Першого грудня в рамках третього туру групового раунду чемпіонату світу зустрілися збірні Німеччини та Коста-Рики.

Перший тайм виграла Німеччина завдяки голу Сержа Гнабрі на десятій хвилині. У другій половині зустрічі було найцікавіше. Спочатку Єльцин Техеда зрівняв рахунок, а потім після автоголу Мануеля Нойєра костариканці вийшли вперед. Але німці зуміли все одно перемогти. Спочатку Кай Хаверц оформив дубль, а потім точно пробив Ніклас Фюллькруг.

У підсумку Німеччина перемогла з рахунком 4:2, але все одно посіла третє місце в групі та не пройшла до плей-офф мундіалю.

Чемпіонат світу. Група Е. Третій тур

Коста-Рика – Німеччина – 2:4 (0:1)

Голи: Техеда, 58, Нойєр, 70 (автогол) – Гнабрі, 10, Хаверц, 73, 85, Фюллькруг, 89.

В іншому поєдинку цього квартету Іспанія сенсаційно програла Японії з рахунком 1:2. У підсумку Японія з шістьма очками виграла групу Е, а Іспанія з чотирма балами стала другою. У свою чергу, Німеччина також з чотирма очками посіла третю позицію, а Коста-Рика з трьома балами стала четвертою. До плей-офф мундіалю вийшли збірні Японії та Іспанії.