«Один удар і все»: італійська преса оцінила гру Малиновського у матчі Аталанти та Наполі

Переглядів 7611
Євген Чепур Євген Чепур
Руслан Малиновський. Фото: Аталанта
Півзахисник збірної України та Аталанти Руслан Малиновський не зміг допомогти своїй команді уникнути поразки у матчі 13-го туру Серії А проти Наполі. Італійська преса оцінила дії нашого хавбека.

У суботу, п'ятого листопада, Аталанта провела домашній матч 13 туру чемпіонату Італії проти лідера в особі Наполі. Команда з Бергамо поступилася з рахунком 1:2.

Наш півзахисник Малиновський, який з'явився на 70-й хвилині зустрічі, не зміг продемонструвати свою кращу гру, що відобразилось на оцінках від преси.

Видання Calciomercato відзначило момент, що стався на 77-й хвилині, коли удар Руслана заблокував захисник Наполі Кім Мін Дже.

«Він занадто довго чекав, щоб завдати удару з лівої ноги, а коли спробував, то не побачив просвіту. Кім усе зрозумів».

Журналісти з Ilgiorno також акцентують увагу на спробах Малиновського пробити здалеку.

«Він добре увійшов у гру, спробував завдати кількох своїх ударів, але в нього не вдався хоча б один».

TUTTOmercatoWEB знаходить причину невдачі хавбека у щільній лінії захисту неаполітанців.

«Намагався прорвати оборону гостей, але простір був досить вузьким».

Сalcio Atalanta взагалі змогло запам'ятати лише одну спробу пробити у виконанні Малиновського.

«Один удар з-за меж штрафного майданчика і все».

У поточному сезоні в активі гравця збірної України 12 матчів за Аталанту та по одному голу та асисту. На тижні повідомлялося, що Руслан може вже в січні залишити клуб із Бергамо на тлі інтересу Тоттенхема.