Олег ЛУТКОВ: «підшукуємо стадіон за межами півострова»

Переглядів 46
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Головний тренер «Титана» запевнив, що армянці дограють чемпіонат

— Олеже Анатолійовичу, ми з вами недавно вже обговорювали ситуацію на півострові та її вплив на футбол. Ви запевнили, що все гаразд, і «Титан» дограє чемпіонат. Але оскільки події змінюються мало не щоденно, тож знову цікавимося долею вашої команди…

— Після нашої розмови нічого не змінилося. У середу провели двосторонку, після чого я надав гравцям два дні відпочинку. Збираємося 22 березня, й розпочинаємо безпосередню підготовку до матчу з «Миколаєвом».

Щодо ситуації на півострові, то принаймні в нас усе спокійно. Днями зустрічалися з керівництвом клубу, яке нас запевнило, що клуб продовжить виступи у чемпіонаті України.

— А як бути з безпекою пересування територією Криму та на стадіонах? Якщо ваші хлопці до ситуації на півострові вже, можливо, й звикли, то, до прикладу, у ваших суперників можуть виникнути побоювання з виїздом на гру до Армянська…

— Я гадаю, що ні гравцям нашої команди, ні нашим суперникам, які завітають до Армянська, боятися не варто. Хоча, не приховуватиму, ми розглядаємо й запасні варіанти. Була розмова з керівництвом щодо безпеки як нашої команди, так і опонентів. Тому про всяк випадок підшукуємо стадіон за межами півострова. Поки що розглядаємо можливість проводити домашні матчі в Новій Каховці. Про це вже інформували ПФЛ, і нам дали добро.

— Беручи до уваги всі ці події, який нині мікроклімат усередині колективу?

— У нас чинні контракти, тому про політику ми намагаємося не говорити. Наше завдання — цілеспрямовано готуватися до поновлення чемпіонату, чим ми й займаємося. Люди й із Африки грають у нас і нічого страшного у цьому немає. Отож, можу вас запевнити, що жодної тривоги в таборі нашої команди не спостерігається. Налаштовані дограти чемпіонат, а як бути далі — це вже вирішувати нашому керівництву.

Олександр ТРАВЯНКА.