Український футбол
Олексій ПОЛЯНСЬКИЙ: «ДОБРЕ, ЩО МАЙКОН ПІДСТАВИВ СВІЙ ІРОКЕЗ»
Автор результативної передачі в матчі з «Металістом» — про останню гру й плани на майбутнє

— Олексію, задоволені нічиєю із харків’янами?

— Гріх скаржитися на такий результат, коли граєш з командою рівня «Металіста». Адже ми непогано діяли, створили багато голевих моментів і, за великим рахунком, утратили двоє очок. Можна зрозуміти і суперника, який три тижні проводив лише товариські матчі, які не порівняти з офіційними.

— У ситуації з голом у ворота харків’ян ви віддавали передачу на Майкона чи цілеспрямовано били у ціль?

— Чесно кажучи, бив. Розраховував на рикошет, адже у штрафному зібралося багато футболістів обох команд. Добре, що Майкон підставив свій ірокез і підкоригував м’яч у сітку. Цей гол дозволив нам грати впевненіше й багато у чому розв’язав руки. На жаль, у підсумку зіграли внічию. Хоча, в принципі, задоволені, що вдалося доволі вдало завершити цей рік, і з добрим настроєм вирушати у відпустку.

— Одразу після взяття воріт команда почала вітати Миколу Іщенка з народженням другої дитини. Чи домовлялися про таке перед грою?

— Хотіли привітати Іщенка ще в матчі з «Дніпром», але результат був не найкращим, тому відклали на гру з «Металістом». Домовилися із хлопцями, що гол обов’язково присвятимо Миколі. Він не залишився в боргу, пригостив усіх кавою та ситром.

— Микола Павлов після матчу висловлював занепокоєння, чи всі провідні виконавці повернуться в табір команди. Які у вас плани на міжсезоння?

— Наразі нічого змінювати не збираюся. У мене контракт із «Іллічівцем» до кінця сезону, тож збираюся повернутися в розташування маріупольців.

— Але ви виступаєте в «Іллічівці» на правах оренди та вже був момент, коли приносили багато користі азовцям, але залишили команду й перебралися у «Шахтар». Подібне наразі неможливе?

— Мене зараз усе влаштовує в Маріуполі. Тоді просто донеччани були зацікавлені в моїх послугах, і клубам удалося безболісно домовитися про мій перехід. На жаль, я зазнав неприємної травми, яку заліковував майже півроку. В «Іллічівець» повернувся, щоби допомогти команді, яка стала для мене близькою, відтак знову стати на ноги, набратися ігрової практики, якої дуже сильно потребував.

Не залишаєте мрій знову опинитися у «Шахтарі»?

— Я завжди готовий.

— Як можете оцінити першу частину сезону?

— Звичайно, могли мати кращі позиції в турнірній таблиці. Десь не таланило, десь самі винні, що не змогли досягти більшого. Але в нас молода команда, до того ж, багато виконавців у той чи інший момент перебували в лазареті. Проте й нинішній доробок достатньо прийнятний. Зазначу, що в нас була напружена перша частина сезону, зараз треба перепочити, а потім гарно підготуватися до другої частини.

— Що думаєте з приводу перспектив «Іллічівця» пробитися в «зону єврокубків»?

— Не скажу за інших хлопців, але особисто мені хочеться потрапити в єврокубки та спробувати сили на міжнародній арені. Думаю, кожен футболіст прагне перейти на вищий рівень, набути нового досвіду. Це важливо для тих, хто живе футболом. Але одного бажання замало — в даному питанні має багато чого співпасти.

Сергій ТАЛИМОНЧИК.


стрічка новин