Омонія в меншості розгромно вилетіла з Ліги конференцій: чергова гольова дія Безуса не врятувала кіпріотів

Переглядів 1375
Мідтьюланн - Омонія. Фото: Google
У матчі-відповідь кваліфікації до Ліги конференцій данський Мідтьюланн приймав кіпрську Омонію, за яку виступає Роман Безус. Поєдинок закінчився впевненою перемогою господарів.

Роман Безус з'явився у стартовому складі Омонії і зумів вписати своє прізвище у протокол, але про це згодом.

Загалом перший тайм вийшов катастрофічним для гостей сьогоднішнього поєдинку. Вже на 25 хвилині Омонія залишилася в меншості.

Мідтьюланн вийшов вперед завдяки пенальті, але кіпрський колектив одразу зрівняв рахунок. Асистом зумів відзначитися Безус.

Проте ще до перерви данська команда зуміла ще двічі забити і На відпочинок команди пішли за рахунку 3:1.

Мідтьюланн забив четвертий і п'ятий м'яч, а Безус залишив поле на 70-й хвилині.

Фінальний свиток зафіксував перемогу Мідтьюланна з рахунком 5:1, (5:2) — за підсумками двох матчів.

Переглянути гольовий пас Романа Безуса можна в телеграм-каналі FanDay

• Безус перейшов до Омонії влітку 2022 року з бельгійського Гента.
  • В минулому сезоні півзахисник зіграв 37 матчів, в яких забив чотири голи й віддав чотири результативні передачі.
  • Також у його активі є 24 гри за національну збірну України, яку нині очолює Сергій Ребров. За синьо-жовтих він відзначився п'ятьма голами.
  • Наступним суперником Мідтьюланна в останньому кваліфікаційному раунді буде Легія.