Ордець з Бохумом зганьбилися у матчі проти Баварії: захисник московського Динамо «привіз» пенальті

Переглядів 513
Баварія - Бохум. Фото: Google
Баварія домінувала в домашньому матчі п’ятого туру німецької Бундесліги, здобувши переконливу перемогу 7:0 над Бохумом, в якому виступає українець Іван Ордець.

Мюнхенці відкрили рахунок вже в перші 15 хвилин гри, спочатку голом Ерік-Максим Чупо-Мотінга, а потім Харрі Кейна. Наприкінці першого тайму рахунок став ще більшим, завдяки Матейсу де Лігту, який забив після подачі Йозуа Кімміха.

У другому таймі Баварія продовжила завдавати ударів, і Лерой Сані забив четвертий гол, а Кейн доповнив свій доробок голом із пенальті, що «привіз» Ордець за гру рукою.

На останніх хвилинах Кейн асистував Матісу Теллю, а потім завершив хет-трик власним голом на 88-й хвилині. Таким чином матч завершився із рахунком 7:0.

Варто відзначити, що Ордець провів на полі увесь матч.

• Влітку 2022 року Ордець перейшов з московського Динамо до Бохуму та зіграв у дебютному сезоні 33 матчі, відзначившись одним асистом.
  • З цією перемогою Баварія набрала 13 очок і повернулася на перше місце у турнірній таблиці.
  • Завтра, 24 вересня, у разі перемоги над Хайденхаймом, її може наздогнати Байєр.
  • Наступним викликом для Баварії буде суперматч проти одного з головних переслідувачів РБ Лейпцигу, який відбудеться 30 вересня.