«Отримуємо гол з чистого положення «поза грою»: ван Леувен не згоден з рішенням арбітру у матчі Зорі та Минаю

Переглядів 630
Євген Чепур Євген Чепур
Патрік ван Леувен. Фото: Зоря
Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен прокоментував матч своєї команди проти Минаю У рамках 14-го туру чемпіонату України, який завершився у нічию з рахунком 1:1.

Нідерландський фахівець ван Леувен знайшов причини невдачі Зорі у матчі з Минаєм у поганій погоді та суддівстві.

«Сьогодні була зовсім не футбольна погода, поле було засніженим і це тільки додавало випробувань. Це не дозволило нам грати в наш футбол. У першому таймі не змогли забити, але реалізували один із створених моментів у другому.

А потім на останніх хвилинах ми отримуємо гол з чистого положення «поза грою». Арбітри недодивилися цей момент. Але взагалі ми повинні свої моменти реалізовувати, забивати ще для того, щоб навіть такі м’ячі з офсайду нам не зіпсували рахунок», — сказав ван Леувен після матчу.

Зазначимо, що через прикру втрату очок з Мінаєм Зоря згаяла шанс обігнати Динамо в турнірній таблиці УПЛ. При цьому, якщо Зорі все ж таки вдасться стабілізувати свої результати, то вона цілком ще може поборотися за медалі з Шахтарем та Динамо, які також регулярно втрачають очки.