П'ять українок виграли чемпіонат Туреччини серед жінок: Апанащенко стала однією з героїнь вирішального матчу за трофей

Переглядів 585
Фомгет - чемпіон Туреччини. Фото: Getty Images
Ольга Овдійчук, Яна Деркач, Любов Шматко, Юлія Шевчук та Дарина Апанащенко у складі Фомгета стали чемпіонами Суперліги Туреччини серед жінок.

У фінальному матчі плей-офф жіночої Суперліги Туреччини зустрічалися Фомгет із Фенербачхе.

Стамбульські футболістки відкрили рахунок на дев’ятій хвилині і утримували переможний результат майже 90 хвилин, але на 90+8 хвилині гравчиня української збірної Дарина Апанащенко повернула статусу поєдинку паритет, завдяки реалізованому пенальті.

У додатковий час Фомгет скористався кількісною перевагою (у Фенербахче було вилучено футболістку на початку першого екстра-тайму). Маючи на одну гравчиню більше, Фомгет тричі вразив ворота «канарок», завдяки хет-трику чорногорської футболістки Арміси Куч.

Фомгет виграв зустріч з рахунком 4:2 і став чемпіоном Туреччини серед жінок. За Фомгет грають п’ять українок, а саме Ольга Овдійчук, Яна Деркач, Любов Шматко, Юлія Шевчук та Дарина Апанащенко.