Паркер зробив зворотну заміну Яремчука у переможному матчі Брюгге: український форвард знову не забив

Переглядів 535
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Сьогодні, 29 січня, у поєдинку 23 туру чемпіонату Бельгії Варегем на своєму стадіоні приймав Брюгге. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Український нападаючий Брюгге Роман Яремчук розпочав матч на лаві запасних, але доля надала українцеві шанс проявити себе ще у першому таймі. На 17-й хвилині травму отримав форвард Брюгге Хутгла та замість нього головний тренер Брюгге Скотт Паркер випустив Яремчука.

На 78-й хвилині Паркер здійснив зворотну заміну Яремчука. Роман знову не вразив тренера і за відведений час жодного разу не пробив по воротах суперника.

Зазначимо, що безрезультативна серія Яремчука налічує вже вісім матчів. Востаннє він забивав ще у листопаді.

Брюгге займає четверту сходинку в турнірній таблиці Ліги Жюпіле, маючи в активі 40 очок. Наступний матч команда Яремчука зіграє 5 лютого на виїзді проти Антверпена.

У поточному сезоні 27-річний Яремчук у складі Брюгге провів 22 матчі у всіх турнірах, у яких забив два м'ячі та зробив три асисти.