Павло РЕБЕНОК: «Металіст» як був, так і залишається сильною командою»

Переглядів 42
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Він півроку захищав кольори «Чорноморця», допоміг одеситам посісти високе п’яте місце в чемпіонаті, відтак знову пробитися в кваліфікацію Ліги Європи, після чого повернувся в клуб, якому належить

— Павле, ви впізнали «Металіст», чи команда не сильно змінилася?

— Деякі зміни відбулися. Зараз дехто залишив команду, хтось не приїхав, але одне можу сказати точно: «Металіст» як був, так і залишається сильною командою. Упевнений, будемо боротися за найвищі місця у чемпіонаті.

— Раніше ви займалися під опікою Мирона Маркевича. Зараз команду очолює Ігор Рахаєв. Ці наставники суттєво різняться?

— Кожен тренер старається додати щось своє в тренувальний процес. Те саме можна сказати й про Рахаєва. Але Ігор Володимирович довгий час працював пліч-о-пліч із Мироном Богдановичем, і це, звичайно, наклало свій відбиток — багато чого залишилось із часів Маркевича.

— Разом із вами з оренд повернулися Марко Торсільєрі, Джонатан Кристальдо та Хосе Соса. Вони працюють із бажанням?

— Ми всі — професіонали. Кожен із нас, попри те, легіонер він чи українець, займається з бажанням і хоче показати свої найкращі якості. Це вам гарантую.

Чому не залишилися в Одесі?

— У мене завершився строк оренди, а «Металіст» вирішив мене повернути. Наскільки розумію, я потрібен у Харкові.

— Роман Григорчук не намагався вас умовити залишитися, тим більше, у «Чорноморці» у вас не бракувало довіри з боку тренера?

— У «Чорноморці» не приховували, що хотіли би продовжувати співпрацю зі мною. Я теж не відмовлявся від такого варіанта, враховуючи, що мене все влаштовувало в Одесі. Але в мене чинний контракт із «Металістом».

— Ви грали в усіх чотирьох спарингах «Металіста» на останніх зборах в Австрії. Відчуваєте, що Рахаєв на вас розраховує?

— Кожен вихід на поле додає мені впевненості у своїх силах. Хочеться вірити, що тренер мені довіряє та всерйоз розраховує в офіційних матчах.

— На якій позиції ви діяли?

— Лівого півзахисника.

— У одному з матчів ви замінили Азеведо.

— Усе одно діяв ліворуч у півзахисті, але якщо треба, можу зіграти й лівого захисника. Я вже мав такий досвід у «Чорноморці».

— У Австрії «Металіст» зіграв із німецьким «Уніоном» (3:3), македонським «Вардаром» (3:2) і російськими «Кубанью» (0:1) і «Динамо» (2:2). Який спаринг запам’ятався найбільше?

— Особисто для мене — з «Вардаром», якому я забив переможний м’яч. Також цікаво було зустрітися з московським «Динамо» — одним з лідерів російського чемпіонату, який має дуже потужний склад. Матч вийшов напруженим, ніхто не хотів поступатися.

— У перших турах прем’єр-ліги вам доведеться зіграти із «Зорею», «Динамо» та «Шахтарем». Не найкращий початок?

— Чому? Уважаю, не ми, а суперники повинні нас боятися. До того ж, жереб не зміниш. Із «Динамо» та «Шахтарем», як і проти «Зорі», будемо намагатися показувати свою гру й націлюємося на максимальний результат.

— Не думали, на що спроможний «Металіст» у євро-
кубках?

— Рано про це думати. Зараз готуємося до першого матчу з луганцями. А всі інші завдання будемо вирішувати по мірі надходження.

Сергій ТАЛИМОНЧИК.