Пенальті паненкою поставило крапку: Динамо U19 знищило однолітків з харківського Металісту

Переглядів 3338
Навін Малиш. Фото: ФК Динамо Київ
У перенесеному матчі восьмого туру Молодіжної української ліги Динамо U19 приймало харківський Металіст. Кияни розтрощили своїх опонентів з рахунком 5:0.

Динамо, яке не брало участь у цьогорічній Молодіжній лізі УЄФА, намагається довести, що це була випадковість і всіма силами бореться за першу позицію у Молодіжному чемпіонаті України.

Металіст же займає сьому позицію у лізі та на чотири очки відстає від Шахтаря, який зіграв на п’ять матчів менше.

Кияни взялися за справу ще в першому таймі. Голами у першій половині гри відзначилися Царенко та Яцик.

У другому таймі Динамо довело справу до логічного завершення та забило ще три голи. Дублем відзначився Самба Діалло, який є одним із найперспективніших талантів академії. До речі, це його перші голи цього сезону.

А справжню красу з пенальті оформив Навін Малиш. Він елегантно переграв голкіпера, виконавши паненку.

Матч закінчився із рахунком 5:0 на користь київської команди.

Після цієї гри Динамо U19 піднялося на першу позицію в Молодіжному чемпіонаті України, маючи у своєму активі 36 очок. Але найближчий переслідувач ФК Рух зіграв на дві гри менше та відстає всього на один пункт.