Пенальті Трубін-Бенфіка: Франков поставив крапку у грі українця в резонансному матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 2111
4 голоси
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Відомий журналіст Артем Франков оцінив гру українського воротаря лісабонської Бенфіки Анатолія Трубіна у матчі Ліги чемпіонів проти Зальцбурга (0:2).

У середу, 20 вересня, Бенфіка поступилася Зальцбургу (0:2) у матчі першого туру групового етапу.

Голкіпер Анатолій Трубін вже на другій хвилині матчу привіз пенальті у власні ворота, але нападник австрійського клубу Карім Конате пробив вище воріт.

Відомий журналіст Артем Франков оцінив гру українського воротаря у матчі з Зальцбургом.

«На жаль, про нього я не можу сказати, що його виступ був шедевром. Пенальті, який вже на третій хвилині пробивав Зальцбург, на совісті Трубіна, який промахнувся по м'ячу й ударив по голові гравцеві Зальцбурга. Проте цей пенальті, на щастя, «запулили» вище воріт».

Також Франков розібрав епізод з другим пенальті, який призначили у ворота Трубіна, після гри рукою оборонця Бенфіки Антоніо Сілви.

«Тут питання до Трубіна полягає у чому... Неочікувано вискочив гравець на правому фланзі й позиція Трубіна опинилась між ним та воротами.

Він нічого не зміг зробити, коли рикошет пішов йому за спину. Там вже Сілва був змушений сподіватися лише на долю випадку. Пенальті був реалізований Роко Шимичем без питань», – зазначив Франком на власному ютуб-каналі.

• 22-річний Трубін перейшов у Бенфіку з донецького Шахтаря в літнє трансферне вікно і провів за лісабонську команду два матчі, в яких пропустив три м’ячі.
  • Контракт українського голкіпера з португальським клубом чинний до літа 2028 року.
  • Наступний матч у Лізі чемпіонів Бенфіка зіграє третього жовтня проти Інтера, в який Трубін міг перейти.
  • До цього в рамках чемпіонату Португалії лісабонська команда зіграє з Портімоненсі (24.09) та з Порту (29.09).