Перемога на класі: збірна Бразилії обіграла Сербію завдяки дублю Рішарлсона

Переглядів 1195
Рішарлісон. фото: ФІФА
У матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Бразилії зустрічалася з командою Сербії. Поєдинок завершився перемогою бразильців з рахунком 2:0.

У першому таймі забитих м'ячів глядачі не побачили. Команди видали напрочуд рівний тайм: Бразилія лише одного разу мала можливість забити. Сербія провела сильний тайм в обороні, блокуючи практично всі атаки суперників.

Другий тайм розпочався атаками бразильців. На 62-й хвилині вони свого досягли. Вінісіус Жуніор завдав удару, але м'яч від воротаря відскочив назад у штрафний майданчик, де ним заволодів Рішарлісон і відправив його в сітку.

На 73-й хвилині Рішарлісон оформив дубль, забивши неймовірний за красою гол. Форвард відправив м'яч у ворота Сербії ударом через себе. Результативну передачу віддав Вінісіус Жуніор.

Після цієї перемоги бразильці очолили групу G, друге місце займає Швейцарія. У обох команд по три очки.

У другому турі Бразилія зіграє з командою Швейцарії 28 листопада, а збірна Сербії цього ж дня зустрінеться з Камеруном.