Переможний дебют Циганкова: Жирона обіграла Валенсію, перервавши свою серію з двох поразок поспіль

Переглядів 1564
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії Жирона на своєму стадіоні приймала Валенсію. Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів з рахунком 1:0.

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков утретє поспіль не потрапив до основного складу команди. І якщо у попередніх двох матчах вінгер на полі так і не з'являвся, то сьогодні Віктор дебютував за нову команду.

Циганков вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 1:0. Єдиний м'яч у цій грі на 64-й хвилині забив Борха Гарсія.

Жирона перервала свою серію з двох поразок поспіль, а ось Валенсія зазнала третьої поразки поспіль.

Каталонська команда набрала 24 очки та перемістилася на 11-е місце у турнірній таблиці Ла Ліги. У наступному турі чемпіонату Іспанії Жирона зіграє на виїзді із Кадісом. Матч відбудеться 10 лютого і розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, що 17 січня 25-річний Циганков підписав контракт із Жироною до літа 2027 року. Динамо отримає компенсацію у п'ять мільйонів євро та 50% від перепродажу гравця.