«Перший гол Арсенала змінив гру»: тренер Миколенка відзначив старання Зінченка

Переглядів 1398
Шон Дайч. Фото: ФК Евертон
Головний тренер Евертона Шон Дайч прокоментував розгромну поразку мерсисайдців від Арсенала (0:4) в перенесеному матчі сьомого туру АПЛ.

Евертон в матчі проти Арсенала не зміг повторити свій успіх місячної давнини. Перемога команди Мікеля Артети дозволила зберегти п'ятиочковий гандикап від Манчестер Сіті.

Наставник Евертона вважає, що хід цього поєдинку переломив перший гол Арсенала коли лівий захисник «канонірів» Олександр Зінченко віддав проникаючу передачу на Букайо Сака, останній позбувся опіки Віталія Миколенка і ударом у ближній кут вивів господарів вперед.

«Перший гол Арсеналу змінив усю гру. План на матч працював. 40-та хвилина - пропущений гол із нічого. Другий гол пояснити не можу. Коли ви ведете в рахунку 2:0, це дає вам свободу. А в другому таймі вони показали, якою командою є зараз», – сказав Дайч під час післяматчевої прес-конференції.

Ліверпульці після матчу з Арсеналом перебувають на 18 позиції в турнірній таблиці АПЛ, маючи в активі 21 бал.

5 березня Евертон проведе свій наступний поєдинок проти Ноттінгем Форест. Початок – 16:00.