Перший м'яч Катару на ЧС-2022 не допоміг: збірна Сенегалу впевнено перемогла господарів мундіалю

Переглядів 504
Сенегал переміг Катар. Фото: ФІФА
Сьогодні, 25 листопада, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Катару зустрічалася з командою Сенегалу. Поєдинок завершився перемогою африканців з рахунком 3:1.

Збірна Сенегалу мала ігрову перевагу протягом першого тайму, але змогла відкрити рахунок лише в його кінцівці. На 41-й хвилині нападник італійської Салернітани Булайє Діа відправив м'яч у ворота господарів.

Одразу після перерви сенегальський форвард Фамара Дьєду збільшив перевагу своєї команди.

На 78-й хвилині голкіпер Менді не зміг врятувати збірну Сенегалу після потужного удару головою катарського півзахисника Мохаммеда Мунтарі. Збірна Катару забила перший м'яч на ЧС-2022.

За п'ять хвилин сенегальський форвард Бамба Дьєнг, який виступає за французький Марсель, замкнув передачу хавбека Папе Сарра і встановив остаточний рахунок.

Збірна Сенегалу набрала три очки у двох матчах, а Катар залишився без залікових пунктів в активі.

У третьому турі групової стадії чемпіонату світу збірна Катару зіграє з Нідерландами, а сенегальці зустрінуться з Еквадором. Обидва поєдинки відбудуться у вівторок, 29 листопада.