Петракова «попросили» зі збірної Вірменії: поразка в Лізі націй коштувала українцю роботи

Переглядів 73
Олександр Петраков. Фото: Google
Олександр Петраков був відправлений у відставку з посади головного тренера збірної Вірменії після програшу Пн. Македонії в Лізі націй (0:2).

Сьогодні збірна Вірменії вдома програла Північній Македонії. Доля матчу вирішилася в другому таймі. Міовскі та Алімі на 72-й і 85-й хвилині відповідно принесли перемогу своїй команді.

Одразу після матчу, на офіційному сайті Федерації футболу Вірменії з'явилося повідомлення, що Олександр Петраков звільнений з посади головного тренера збірної Вірменії.

• Після чотирьох турів Ліги націй Вірменія посідає третю сходинку в турнірній таблиці групи 4 ліги С, маючи у своєму активі чотири очки. У лідера квартету Північної Македонії - десять балів.
  • Петраков очолив Вірменію в січні 2023 року. За цей час український фахівець провів на своїй посаді 18 матчів: чотири перемоги, чотири нічиїх і десять поразок.
  • Перед цим Олександр Васильович очолював збірну України, яку не зміг вивести на чемпіонат світу, поступившись у стикових матчах Уельсу (0:1).