Полісся, на очах Усика, обіграло Верес у матчі-відкритті Winter Cup: переможець визначався у серії пенальті

Переглядів 1308
Євген Чепур Євген Чепур
Полісся. Фото: Google
Winter Cup сьогодні стартував у Туреччині. У першому поєдинку зустрілися житомирське Полісся та рівненський Верес. Олександр Усик дивився за матчем з трибун.

Winter Cup-2023 мав стартувати у турецькому Белеку матчем між полтавською Ворсклою та житомирським Поліссям.

Однак у плани організаторів змагань та команд втрутилося стихійне лихо – серія землетрусів. Також влада Туреччини заборонила проведення офіційних змагань.

У першому таймі лідер Першої ліги переграв Верес. На другій хвилині рахунок відкрив півзахисник Полісся Грицук, а за двадцять хвилин він оформив дубль.

Відмітимо, що український чемпіон світу Усик дивився гру з трибун.

Наприкінці першого тайму команди обмінялися забитими м'ячами. На 39-й хвилині Шестаков відзначився за Верес, а за дві хвилини Близниченко відправив м'яч у свої ворота.

У другому таймі Верес забив другий м'яч у ворота Полісся. На 60-й хвилині пенальті реалізував Гайдучик. Наприкінці матчу Пасіч зрівняв рахунок – 3:3. За регламентом турніру команди одразу пробили пенальті.

Гравці Полісся виграли серію пенальті з рахунком 4:3.

Завтра, 11 лютого буде зіграно другий матч турніру, в якому зійдуться Ворскла та Левадія.