Полісся вдало стартувало у кубку України: команда Калитвинцева на класі перемогла Агробізнес

Переглядів 1790
Радість гравців Полісся. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся впевнено здолало першоліговий Агробізнес, відвантаживши у ворота опонента по одному голу в кожному з таймів. Перемогу «вовкам» принесли точні удари Янакова та Будківського.

Сенсації не сталося. Житомирське Полісся дуже впевнено, не витрачаючи зайвих сил та нервів, вони ще знадобляться в Прем'єр-лізі, подужало на виїзді дуже непростий першоліговий Агробізнес (2:0).

В першому таймі голом відзначився Денис Янаков, а остаточний рахунок встановив ветеран та один з лідерів команди Юрія Калитвинцева Пилип Будківський

За гол Будківський має дякувати Емілю Мустафаєву та голкіперу Агробізнесу Андрію Поповичу. Азербайджанець з Житомира обікрав свого співвітчизника, а потім віддав на Будківського – Пилип розстріляв порожню рамку воріт.

«Приз» за найнезграбніший пас 1/16 фіналу Кубка України наразі сміливо можно вручати Поповичу.