Посадив на лаву запасних Роналду та оформив хет-трик: збірна Португалії знищила Швейцарію в 1/8 фіналу ЧС-2022

Переглядів 578
Португалія розгромила Швейцарію. Фото: ФІФА
Сьогодні, 6 грудня, у поєдинку 1/8 фіналу збірна Португалії зустрічалася із командою Швейцарії. Матч завершився впевненою перемогою португальців з рахунком 6:1.

Сенсація у цьому матчі прогриміла ще до стартового свистка. Тренер Фернанду Сантуш залишив Роналду на лаві запасних.

Кріштіану Роналду не потрапив до стартового складу збірної Португалії на великому турнірі вперше з 2008 року. Останній матч, який Роналду розпочав на лаві запасних, також був проти Швейцарії – на груповому етапі чемпіонату Європи. До сьогодні Роналду виходив у старті в 31 матчі поспіль на ЧС та Євро.

Замість зіркового португальця вперше в основі збірної Португалії вийшов Гонсалу Рамуш, якому судилося стати героєм матчу проти Швейцарії.

21-річний форвард оформив хет-трик у ворота швейцарців та зробив один асист. Ще по одному м'ячу забили Пепе, Геррейру та Леау. У складі Швейцарії відзначився Аканджі.

Зазначимо, що Кріштіану Роналду все ж таки з'явився на полі. На 73-й хвилині він вийшов на заміну замість Жоау Феліша, але результативними діями не відзначився.

Таким чином, Португалія вийшла в чвертьфінал, де зіграє з командою Марокко. Поєдинок відбудеться 10 грудня.