Посприяв перемозі: Таловеров допоміг чеській Славії не пропустити в товариському матчі

Переглядів 322
Максим Таловеров. Фото: ФК Славія
Захисник Максим Таловеров у товариському матчі відіграв тайм за празьку Славію. Саме, коли українець був на полі чеський гранд забив переможний м’яч.

Празька Славія сьогодні на домашньому стадіоні провела домашній поєдинок із ФК Градець-Кралове. Український захисник «слов'ян» Максим Таловерів вийшов на поле одразу після перерви, а ось Тарас Качараба у заявку господарів не потрапив.

Таловеров не відзначився результативними діями, але допоміг своїй команді здобути мінімальну перемогу, не пропустивши жодного разу – 1:0.

Нагадаємо, що першу частину сезону в Чехії Таловеров провів за Слован, перебуваючи в оренді із Славії. У першому колі українець відіграв 16 матчів, забивши двічі та віддавши одну гольову передачу.