«Потрібно було запросити Реброва»: Суркіс назвав того, хто покликав його на зустріч президентів клубів УПЛ

Переглядів 9168
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
«Потрібно було запросити Реброва»: Суркіс назвав того, хто покликав його на зустріч президентів клубів УПЛ
Ігор Суркіс. Фото: Google
Президент київського Динамо Ігор Суркіс розповів про зустріч керівників клубів української Прем'єр-ліги і назвав ім'я людини, яка запросила його на цей захід.

20 вересня відбулася зустріч президентів клубів УПЛ. В інтерв'ю спортивному журналісту Володимиру Звєрову керівник Динамо Ігор Суркіс розповів, хто саме його туди запросив.

«Я можу сказати, що будуть збори, а які питання підніматимуться... Мені Геннадій Буткевич (президент Полісся) зателефонував і сказав: «прийдіть на ці збори». Будемо говорити, ніяких таємниць.

Це буде достоянням журналістів, спільноти. Це дуже гарно, що президенти збираються, будемо вирішувати якісь дуже важливі питання, які хвилюють президентів. Це неформальна зустріч».

Окрім цього, функціонер висловився щодо можливої присутності на цій зустрічі головного тренера збірної України Сергія Реброва.

«Дуже сподіваюся, що це піде на користь українського футболу і я думаю, що можливо Сергій Станиславовича треба було туди запросити, але може це буде на наступній зустрічі.

Розвиток футболу буде залежати не тільки від київського Динамо, Шахтаря, а й від інших клубів», – сказав Суркіс для ютуб-каналу ПРОФУТБОЛ Digital.

  • Динамо після чотирьох матчів йде на сьомому місці в УПЛ, маючи на своєму рахунку дев'ять очок.
  • Лідером чемпіонату України наразі є Шахтар, який за сім поєдинків набрав 17 балів.
  • В наступному турі кияни зустрінуться з ЛНЗ на виїзді, матч пройде у суботу, 23 вересня, о 13:00.
X