Потужна підтримка від Нідерландів: Левченко зібрав кошти на понад 250 генераторів для України

Переглядів 605
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
Потужна підтримка від Нідерландів: Левченко зібрав кошти на понад 250 генераторів для України
Євген Левченко. Фото: Google
Колишній футболіст збірної України Євген Левченко взяв участь в ефірі програми Renze op Zondag з метою зібрати кошти на придбання генераторів для українців.

Левченко в нещодавньому інтерв'ю «УФ» розповів історію телеведучого Рензе Кламера, який приїздив до України на запрошення Червоного Хреста та на власні очі побачив наслідки російської агресії.

Українець відгукнувся на запрошення Кламера прийти до нього на ефір, щоб зібрати кошти на закупівлю генераторів, які допоможуть українцям пережити важку зиму.

Нідерландці відгукнулися на заклик Левченка та його дружини Вікторії, яким станом на цю мить вдалося зібрати понад 258 тисяч євро на одній з краудфандингових платформ.

Нагадаємо, Левченко зробив собі ім'я у футболі, граючи в Нідерландах за місцеві клуби: Вітесс, Хелмонд, Камбюр, Гронінген, Віллем ІІ. З 2002 по 2009 рік Левченко зіграв вісім матчів за збірну України.

Після завершення кар'єри Євген працював експертом на телебаченні в Україні та Нідерландах. З 2019 року Левченко обіймає посаду президента Профспілки футболістів Нідерландів (VVCS).