Поворознюк підтвердив амбіції: Інгулець без шансів розгромив СК Полтава в матчі з хет-триком

Переглядів 1956
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Олександр Поворознюк. Фото: Google
У дебютному турі Першої ліги сезону 2023/24 Інгулець приймав СК Полтава. Команда з Кіровоградщини розгромила полтавців (5:0), а героєм поєдинку став півзахисник Олександр Козак.
  • Перша офіційна гра Владислава Лупашка на чолі Інгульця в ролі головного тренера.
  • Востаннє команда Олександра Поворознюка грала у Першій лізі в сезоні 2019/2020, коли посіла третє місце та вийшла в елітний дивізіон.
  • Вартість складу СК Полтава – 1,76 млн євро, Інгульця – 2,74 млн євро.

У суботу, 29 липня, Інгулець з СК Полтава зіграли дебютний матч у Перші лізі сезону 2023/24.

Команда з Кіровоградщини вже в першому таймі здобула комфортну перевагу над суперником. Завдяки дублю вінгера Олександра Козака та голу атакувального півзахисника Юрія Козиренка.

Після перерви Інгулець обертів не збавив. Хет-трик на 51-й хвилині матчу оформив Козак, а за 11 хвилин свій гол забив і атакувальний півзахисник Денис Резепов.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Дмитра Кузовлєва зафіксував розгромну перемогу команди Владислава Лупашка над підопічними Володимира Сисенка.

Перша ліга. Перший тур

Інгулець – СК Полтава – 5:0 (3:0)

Голи: Козак, 18, 28, 51, Козиренко, 35, Резепов, 64.

• Наступного туру СК Полтава прийматиме київський Лівий Берег. Матч відбудеться у неділю, 6 липня, о 15:00.
  • У другому турі Інгулець зіграє на виїзді з ФК Чернігів. Матч відбудеться у понеділок, 7 липня, о 12:00.