«При чому тут наша тренерська лава?»: Кучер різко відреагував на поведінку Ротаня через призначений пенальті

Переглядів 990
Олександр Кучер. Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер прокоментував результат перенесеного матчу першого туру чемпіонату України проти ФК Олександрія (1:1).

Сьогодні, 11 травня, було дограно поєдинок першого туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 – Олександрія, який було перервано у листопаді минулого року. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

На 20-й хвилині стався скандальний епізод. Арбітр матчу Козик призначив пенальті у ворота за фол Скорка проти Назаренка. Це рішення не сподобалося головному тренеру Олександрії Ротаню, який поскандалив із представниками Дніпра-1, за що отримав червону картку.

Кучер зізнався, що не розуміє таку поведінку з боку головного тренера суперника.

«Коли призначили пенальті тренер суперників почав щось викрикувати, кричати… Загалом я не буду це особливо коментувати, адже так не повинно бути. Це арбітр вирішує, що там відбувається на полі, а при чому тут наша тренерська лава? Я не розумію цього», – цитує Кучера клубна пресслужба.

Дніпро-1 втратив нагоду наздогнати Шахтар, у якого 60 очок. Дніпровська команда має у своєму активі 58 балів.