П'ята перемога поспіль: Шахтар переміг Рух і повернувся на перше місце в УПЛ

Переглядів 502
Павло Клименко Павло Клименко
У неділю, 19 березня, у поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтер у Львові зустрічався з Рухом. Матч завершився перемогою «гірників» з рахунком 2:0.
  • Безпрограшна серія Шахтаря на своєму полі в УПЛ продовжується 18 матчів: 15 перемог та 3 нічиї.
  • Гольова серія Шахтаря в УПЛ продовжується 16 поєдинків – 45 м'ячів.
  • 60-й матч Руху в УПЛ.
  • Рухівці пропускають голи впродовж рекордних для клубу дев'яти матчах – 12 голів.
  • 100-й матч в УПЛ різних команд Ігора Йовічевіча.
  • Підопічні Леоніда Кучука з різних клубів зазнали 30-ї поразки в УПЛ.
  • 250-й матч в УПЛ в складі Шахтаря провів Тарас Степаненко.

Команда Ігора Йовічевіча зняла всі питання про переможця протягом чотирьох хвилин. Спочатку Микола Матвієнко на 27-й хвилині відзначився прем'єрним голом у поточному сезоні після передачі Дмитра Криськіва, а на 31-й вже сам Дмитро результативним ударом завершив атаку «гірників».

У ігровий час, що залишився, більше забитих м'ячів не було. Фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря з рахунком 2:0. Донецька команда набрала 42 очки і повернулався на перше місце в турнірній таблиці.