Ребров замінив Мудрика у матчі з Англією: головний тренер збірної України пояснив своє рішення

Переглядів 1769
Сергій Ребров та його тренерський штаб. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився думками щодо нічийного результату в матчі проти команди Англії у кваліфікації до Євро-2024.

У суботу, дев'ятого вересня, збірна України зіграла внічию проти Англії із рахунком 1:1. Матч проходив в рамках п'ятого туру відбору до чемпіонату Європи 2024 року.

Головний тренер національної команди Сергій Ребров прокоментував такий результат.

«Дуже важко оборонятися 90 хвилин. Я бачив що всі хлопці намагалися це робити щільно, але це важко. Наприкінці не тільки Мудрик, а й деякі футболісти відчували дискомфорт

Я казав перед грою дуже важливо отримувати задоволення від гри в обороні. Я вважаю хлопці робили це дуже щільно. Сьогодні ми здобули цей результат завдяки грі в обороні».

Окрім цього, спеціаліст назвав причину заміни Миколи Матвієнка на Сергія Кривцова у перерві.

«Матвієнко? Нажаль він отримав пошкодження», – сказав Ребров на післяматчевій пресконференції.

• Після цього матчу збірна України посідає другу сходинку у групі C, маючи сім очок. Англія йде першою, у них 13 балів.
  • 12 вересня команда Реброва зіграє проти Італії у Мілані.