Реваншу Гани не сталося: перемога Уругваю додала лише гіркоти до вильоту з Чемпіонату світу

Переглядів 610
Гана - Уругвай. Фото: ФІФА
Національна збірна Уругваю обіграла команду Гани у матчі третього туру групової стадії чемпіонату світу, але не вийшла у плей-офф раунд мундіалю (2:0).

Збірній Уругваю необхідно було обов'язково обігравати команду Гани, щоб претендувати на вихід до 1/8 фіналу чемпіонату світу. При цьому багато залежало від результату паралельного поєдинку у групі між Південною Кореєю та Португалією.

Африканці могли вийти вперед на 21 хвилині, але Андре Айю не реалізував пенальті.

Уругвай відповів двома забитими м'ячами протягом шести хвилин. Півзахисник Джорджіан де Арраскаета оформив дубль. Спочатку хавбек першим встиг на добивання після удару форварда Луїса Суареса та сейва ганського кіпера Аті Зіги.

Потім де Арраскаета ударом із літа замкнув знижку Суареса і зміцнив перевагу своєї команди.

У другому таймі збірна Уругваю контролювала перебіг матчу та не дозволила Гані створити проблеми для оборони команди.

На п'ятій компенсованій хвилині Максі Гомес далеким ударом міг вивести Уругвай до 1/8 фіналу, але Зігі знову зробив сейв.

Переглянути голи цього матчу можна в Telegram каналі Fanday.net.

Таким чином обидві збірні не змогли потрапити у плей-офф мундіалю, посівши третю та четврету сходинку відповідно.