Розгром у ювілейному матчі: Нива Тернопіль знищила Прикарпаття у поєдинку Першої ліги

Переглядів 583
Нива розгромила Прикарпаття. Фото: ФК Нива
У рамках десятого туру Першої ліги групи А тернопільська Нива на своєму полі імені Шухевича приймала Прикарпаття з Івано-Франківська. Поєдинок завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 4:0.
  • 100-й домашній матч Ниви у Першій лізі.
  • Безнічийна серія Ниви з Прикарпаттям триває у Першій лізі п’ять поєдинків: дві перемога та три поразки.
  • Нива при Сергію Задорожному на своєму полі не програє у чотирьох матчах – три перемоги та нічия.

Перший момент у матчі створили гості, але м'яч після удару Писка пролетів вище воріт. Господарі відповіли зі стандарту і забили гол. На 26-й хвилині Дорошенко з кутового подав на дальню стійку, а Демчук забив у порожні порожні ворота.

Через дві хвилини Нива знову забила. Козак після розіграшу кутового навісив, а Зінь у стрибку пробив головою.

У другому таймі ще два м’ячі влетіли у ворота Прикарпаття. На 60-й хвилині гості залишилося у меншості. Другу жовту за фол проти Волохатого отримав Демків.

Господарі відзначилися в кінці гри. На 81-й хвилині рахунок став розгромним. Після швидкої атаки Різник відпасував на Бея, який пробив у кут. Через декілька хвилин господарі заробили пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Сухоручко.

Перша ліга

Група А

10-й тур

Нива – Прикарпаття – 4:0

Голи: Демчук, 26 (1:0). Зінь, 28. Бей, 81 (3:0). Сухоручко, 84 – з пенальті (4:0).