«Саша, а що з тобою таке?»: Фомін згадав гуляння Алієва у молодіжній збірній України на Євро-2006

Переглядів 2331
Євген Чепур
Євген Чепур
3 голоси
«Саша, а що з тобою таке?»: Фомін згадав гуляння Алієва у молодіжній збірній України на Євро-2006
Олександр Алієв. Фото: УАФ
Колишній нападник донецького Шахтаря інших українських клубів Руслан Фомін розповів про скандальну історію з Олександром Алієвим, яка сталася під час Євро-2006 серед молодіжних збірних.

Екс-форвард молодіжної збірної України Фоміна поділився спогадами про інцидент із Олександром Алієвим на чемпіонаті Європи-2006 (U-21).

«Коли у Іщенко народився син. Вранці були збори, Саня Алієв одягнув окуляри, бейсболку. Було видно, що ніч вдалася. Михайличенко його кличе і каже: «Саша, а що з тобою таке?» Той: «Санич, та все нормально». І в цей момент він йому каже: «Збирай речі та їдь додому». Алієв сказав «добре», жодного слова не сказав, взяв сумку і пішов».

За словами Фоміна, тодішні партнери Алієва попросили головного тренера команди Олексія Михайличенка не виганяти гравця, що провинився.

«Сидимо в автобусі, вже в аеропорт їхати, а він узяв сумку та поїхав додому. І ми: Іщенко, Мілевський, я, Рибка почали «впрягатися за кента». 

Іщенко пояснив, що в нього народилася дитина, і він виставився. І ми всі підтримали, сказали, що сиділи всією командою, він не сам був».

У підсумку Алієва залишили в команді, а молодіжна збірна України дійшла до фіналу Євро-2006, де поступилася Нідерландам (0:3).

«Михайличенко: «Ви берете відповідальність?» Ми сказали так і Михайличенко сказав його покликати. А Алієв потім ще сказав: "Санич, ви ще у фіналі будете", - сказав Фомін в інтерв'ю програмі Профутбол Digital.

Нагадаємо, що під час ігрової кар'єри Алієв багато разів потрапляв у скандальні ситуації, пов'язані із порушенням режиму.