«Селезньов пропустив найкращу вечірку»: захисник Миная висловився про жорстку бійку з футболістами Шинника

Переглядів 1195
Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
«Селезньов пропустив найкращу вечірку»: захисник Миная висловився про жорстку бійку з футболістами Шинника
Дмитро Нємчанінов та Євген Селезнбов. Колаж: FanDay
Захисник закарпатського Миная Дмитро Немчанінов розповів про бійку з футболістами російського Шинника, яка сталася у готелі на зборі у Туреччині.

Футболісти ужгородської команди вступили до масової сутички з гравцями Шинника, які чомусь опинилися в одному готелі з українською командою.

В ексклюзивному інтерв'ю Fanday захисник Миная Дмитро Нємчанінов розкрив деталі конфлікту.

«Не хотілося займатись таким геройством, але довелося. Наші хлопці були в туалеті, а якийсь п'яний футболіст із Шинника там наригав і почав щось розповідати прибиральниці. Вона йому відповідала турецькою, а він такий: «Говори російською, я тебе не розумію». Наші хлопці кажуть: «Не розумієш? Зараз ми тобі пояснимо тоді російською». І вдарили його. Він реально поводився по-свинськи з тією жінкою».

Також гравець закарпатської команди зазначив, що ексфорвард Миная Євгенія Селезньов пропустив дуже круту бійку.

«Потім він зі своєю командою спустився до нас у хол і почали щось пояснювати. Дороги назад уже не було. У нас з'явився маленький шанс, і ми ним скористалися – навалювали росіянам.

Бракувало Селезньова? Так, він пропустив найкращу вечірку».

На зимову паузу Минай пішов на 13-у місці у турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 14 очок з одним матчем у запасі. 28 лютого команда Шарана відновить сезон поєдинком проти Шахтаря.