Сенсаційна поразка Бельгії: Марокко святує перемогу над одним із фаворитів ЧС-2022 у Катарі

Переглядів 1955
Євген Чепур Євген Чепур
Бельгія проти Марокко. Фото: Google
У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу у Катарі національна команда Марокко здобула перемогу над збірною Бельгії з рахунком 2:0.

Перша половина матчу пройшла під диктовку бельгійців, які контролювали м’яч 70% ігрового часу, але забити не змогли.

Проте на 45+4 хвилині Куртуа був змушений виймати шкіряний снаряд з сітки власних воріт після удару Зієша, але арбітр гол скасував через положення поза грою.

У другому таймі африканська команда трохи вирівняла гру, але активнішими все ж були бельгійці. Проте Азару та іншим це не допомогло. На 73-й хвилині, коли Сабірі відкрив рахунок у матчі ударом зі штрафного.

Гравці європейської країни намагалися зрівняти рахунок, але натомість пропустили вдруге. На 92-й хвилині остаточний рахунок у матчі встановив Абухляль.

Зазначимо, що багато експертів вважали Бельгію одним із основних претендентів на тріумф на нинішньому чемпіонаті світу.

У наступному третьому турі чемпіонату світу у Катарі Бельгія зіграє проти Хорватії, а Марокко поміряється силами з канадцями.