Шахтар на останніх секундах вирвав перемогу в аутсайдера УПЛ: «гірники» через травму втратили основного гравця

Переглядів 3061
Шахтар переміг ФК Львів. Фото: УПЛ
У середу, 12 квітня, у перенесеному матчі шостого туру української Прем'єр-ліги ФК Львів зустрічався із донецьким Шахтарем. Поєдинок завершився перемогою «гірників» з рахунком 2:1.
  • Гольова серія Шахтаря в УПЛ триває 19 ігор – 49 голів, а в матчах зі Львовом: 9 ігор – 32 гол.
  • Шахтар може 160-й раз зіграти внічию в Чемпіонатах.
  • Безвиграшна серія Львова триває 5 матчів: 1 нічия та 4 поразки.
  • 30-й матч Шахтаря при Ігору Йовічевічу у всіх турнірах: 20-й – в УПЛ та 10 – у єврокубках.
  • ФК Львів при Анатолію Безсмертномузазнала 10-ї поразки в УПЛ.

У першому таймі команди м'ячів не забили. Можна відзначити лише тяжку травму півзахисника Шахтаря Дмитра Криськіва. На 24-й хвилині матчу хавбек «гірників» на швидкості спробував піти від Максима Грисьо, але півзахисник львівської команди настав на ногу Криськів.

Гравець Шахтаря залишив поле на ношах, а замість нього вийшов півзахисник Олег Очеретько.

На 56-й хвилині ФК Львів відкрив рахунок. Богунов подав з флангу, а Гочолеішвілі зрізав м'яч у власні ворота. Проте Шахтар швидко відігрався. За п'ять хвилин рахунок зрівняв Судаков.

Далі продовжував домінувати Шахтар і таки зумів вирвати перемогу на останніх секундах. На п'ятій компенсованій хвилині відзначився Келсі.

Шахтар посідає перше місце у турнірній таблиці, набравши 49 очок. ФК Львів залишився на останньому, 16-му рядку, маючи у своєму активі 13 очок