Шахтар подарував ван Леувену дебютну перемогу на чолі клубу: «гірники» влаштували гольову перестрілку

Переглядів 409
ФК Шахтар та Патрік ван Леувен.Колаж: «Український футбол»
Донецький Шахтар провів черговий матч в рамках навчально-тренувальних зборів у Нідерландах. Команда Патріка ван Леувена переграла Утрехт з рахунком 4:2.

У суботу, 22 липня, Шахтар влаштував гольову перестрілку з нідерландським Утрехтом (4:2). Ця перемога стала дебютною для головного тренера донеччан Патріка ван Леувена на чолі клубу.

У першому таймі голами відзначився Лассіна Траоре та Богдан В'юнник. Після перерви розгромним рахунок зробив Георгій Судаков.

Наприкінці матчу Утрехт забив двічі: відзначилися Шон Клайбер та Отман Буссаїд, але камбеку не сталося – крапку в грі поставив гол Ярослава Ракицького.

Контрольний матч

Шахтар – Утрехт (Нідерланди) – 4:2

Голи: Клайбер (80), Бусаід (82) - Траоре (2), В’юнник (30+1), Судаков (58), Ракицький (84).

• Раніше Шахтар на зборах не перемагав: АЗ (3:3), АЕК Афіни (0:5), Аякс (0:3).
  • У минулому сезоні донеччани стали чемпіонами України, обійшовши СК Дніпро-1.
  • Наступного сезону команда ван Леувена гратиме у груповому етапі Ліги чемпіонів.